U nás …

Úterý, 08 Září 2015 by
sklo_5

Dokončili jsme terenní úpravy kolem naší haly.

Tagged under:

SENTRYGLAS na DESIGNBLOK 2014

Neděle, 05 Říjen 2014 by
ogb-sentryglas-designblok-2014

Dodávali jsme speciální vrstvená skla se SENTRYGLAS na designéry uznávanou akci DESIGNBLOK 2014. Projekt Jiřího Příhody s názvem Poustevna 2 je skoro celý ze skla. Přečtěte si více na InfoGLASS – Sklenářská firma OGB dělala skla na Designblok 2014 Akce se konala ve dvoře Colloredo–Mansfeld Paláce, Praha 1, v pondělí 6. října.

Tagged under: , ,
Myčka a vrstvení skla

Ve vlastních prostorách vyrábíme a opracováváme ploché sklo pro naše zákazníky. Orientujeme se na kvalitu a atypická řešení nejnáročnějších projektů.

Výroba vrstveného a vrstveného bezpečnostního skla
Naší nejsilnější stránkou je jedna z největších výrobních linek na vrstvené sklo pomocí stolicového laminování v podtlakových vacích. Vyrobíme vrstvené sklo o velikosti 2600 x 4900 mm a váze až 2 tuny. Touto technologií jsme schopni vyrobit velmi specializované výrobky, které i montujeme a získávají si uznání ostatních.

Výrobce vrstveného skla

Tagged under:
Výroba OGB s.r.o.

Pozvali jsme specialistu na stavební sklo Ing. Miroslava Sázovského, aby si mohl prohlédnout naší výrobu vrstveného skla. Podívejte se na jeho krátkou video reportáž.

Vyrábíme klasická a atypická vrstvená skla o rozměrech 2600 x 4900 mm a o hmotnosti až do 2000 kg. Naší prioritou ve výrobě je orientace na detail a preciznost každého výrobního procesu, abychom striktně dodržovali technologické postupy a kázeň.

Výroba vrstveného skla je přesně popsána v normě ČSN EN ISO 12543, která nám definuje výrobní limity, postupy testování a zkoušení kvality skla. Požadavky našich klientů jsou náročné, proto skla vyrábíme nad rámec normových požadavků. Atypická výroba si vyžaduje specifický přístup a vzájemné dohody s investorem, architektem a stavbou.

vyroba-07

Požadavky trhu a našich zákazníku jsou každý rok přísnější a možná bych řekl až megalomanské. Ano, toto slovo přesně vystihuje to, o čem chci psát. V roce 2012 jsme instalovali novou výrobní linku na vrstvené skla, která dokáže vyrábět velké tabule o rozměru až 2.600 x 4.900 mm a váze až 2 tuny.

„Bylo to rozhodnutí, které jsme učinili na základě přání našich zákazníků, proto jsme se těšili na jejich reakce. Dnes už víme, že tohle byla správná volba a můžeme být se vší skromností na sebe právem hrdý.“

Výrobní linka od společnosti TEMA má unikátní technologii na laminaci pomocí vakuových vaků a umožňuje tak vyrábět speciální vrstvené skla jako například: skleněné nosníky (žiletky) a sloupy, skleněné schody, velkoformátová vrstvená skla, atypická skla s požadavky na estetiku, atd…

Tagged under: , , ,
TOP