STAŇTE SE STÁLÝM ZÁKAZNÍKEM OGB

Jak to u nás probíhá

Abychom mohli vše řádně vyrobit a dodat na stavbu i s montáží, musíme projít jednotlivými kroky celého procesu. Žádný krok nemůžeme přeskočit ať už objednáváte jednu skleněnou markýzu nebo stovky kusů sériové výroby skleněného zábradlí.

JAK REALIZUJEME PROJEKTY

JEDNOTLIVÉ KROKY DETAILNĚJI

01

Pokud si čtete tento text, tak vám můžeme upřímně pogratulovat. V následujících řádcích totiž objevíte důležité informace, které vám vysvětlí, co vše musíme udělat, abychom vám dodali výrobky ze skla.

První krok máme totiž za sebou. Nejdříve jsme museli zaujmout vaší pozornost a získat vaší důvěru. Abychom tak mohli učinit, sestavili jsme tento text, webové stránky a nechali specialistu, aby pro nás připravil užitečné nástroje a tabulky, které vám ušetří práci s návrhy nebo při výběru tohoto správného zasklení.

Napište nám na e-mail: info@ogb.cz nebo zavolejte na tel.: +420 731 416 828, hned se pustíme do práce, abychom zjistili co potřebujete, jak vám můžeme pomoci a ukážeme novinky na trhu.

02

Každý má hned otázku: "Kolik to bude orientačně stát?" Tato otázka je pro nás v úvodní fázi tou nejtěžší, protože odpovědět na to, jak tlusté sklo tam asi tak bude, nebo jak dlouho to tvá vyrobit, popřípadě kolik sklo bude vážit, dokážeme skoro hned a díky zkušenostem, se málokdy pleteme. Ovšem odpovědět na cenu hned v úvodní fázi si můžeme dovolit jen tehdy, když požadujete vyrobit a dodat i s montáží zasklení, které jsme již realizovali.

Víte proč to nejde tak snadno?

V cenové nabídce se musí zohlednit vše od prvních konzultací až po předání díla a následný servis. V závislosti na rozměru, hmotnosti a počtu pracovních cyklů, stanovujeme cenu produktu. Také je důležité vyhodnotit výtěžnost zakázky, jelikož základní tabule skla se vyrábí v rozměrech 6.000 x 3.210 mm a mi z této tabule řežeme menší kusy skla.

03

Když máme vyřešené peníze a dohodli jsme se společně na podmínkách realizace, tak se spouští náš vnitřní proces jednotlivých činností.

Zakázka se zadá do technického oddělení, kde si ji pečlivě naši odborníci prostudují a přepracují do podoby, která je nutná pro naší výrobu. Následně vyhodnocují možná rizika a potíže, které by mohli nastat při dopravě, montáži, výměně nebo při reklamacích.

Ve výrobě naší zaměstnanci každé sklo vezmou minimálně 5x do rukou a následně jej ještě vizuálně kontrolují, aby zajistili minimálně normovou kvalitu. Sklo se potom uloží na stojany nebo zabalí do přepravních beden a expeduje se k vám na stavbu. Tajemství balení a správného uložení skla na stojany má svá pravidla, které musíte dodržovat a ctít.

TOP