Rezidence Palmovka

Pondělí, 25 Duben 2016 by
Palmovka2

Podílíme se na výstavbě bytového areálu Rezidence Palmovka. Poprvé realizujeme náš nový systém zábradlí Alurail 9 s „neviditelným“ ukotvením.

Tagged under:

Pivovar v oseckém klášteře

Pondělí, 26 Říjen 2015 by
Osek1

V minulých dnech jsme realizovali zasklení interiérových konstrukcí v prostorách oseckého kláštera. Místní nově vybudovaný pivovar získal v krátkém čase na popularitě a díky novým skleněným stěnám, oddělujícím  technologickou část od prostoru pro návštěvníky, bude možné v tomto příjemném prostředí posedět.   Bezpečnostní vrstvená skla Vitralam 2x4m, extračirá skla, váha každého skla více než 300kg.   Velice složitá montáž

Tagged under: ,

Bytové domy Malešice

Neděle, 28 Červen 2015 by
byty-malesice-1_malesice_viz5big

V pražské lokalitě Malešice finišuje druhá etapa výstavby bytových domů.   Na tomto projektu se podílíme kompletní dodávkou fasádních skel zábradlí a paravánů včetně montáže. V projektu jsou použita bezpečnostní tvrzená vrstvená skla s barevným potiskem.                              

Tagged under: ,
Slany_no

  Ve spolupráci s ateliérem FRACIS jsme se podíleli na rekonstrukci Vlastivědného muzea Slaný. Kontrast moderního zasklení izolačním dvojsklem s historickou budovou zaujme na první pohled.     Detaily najdete v našem popisu projektu.          

Tagged under:

Aviatica Praha

Neděle, 15 Únor 2015 by
Aviatica1

Bezpečnostní vrstvené sklo s integrovaným bodem použijeme také na zajímavém projektu Aviatica Praha

Tagged under:
TOP