Rezidence Palmovka

Pondělí, 25 Duben 2016 by
Palmovka2

Podílíme se na výstavbě bytového areálu Rezidence Palmovka. Poprvé realizujeme náš nový systém zábradlí Alurail 9 s „neviditelným“ ukotvením.

Tagged under:

Rekonstrukce OC Chodov

Středa, 24 Únor 2016 by
stavba2015_004

Zahájili jsme rozsáhlou rekonstrukci nákupního centra OC Chodov. V průběhu tohoto roku a začátku příštího dostane stávající centrum nový vzhled. Rekonstrukce probíhá současně s dostavbou nové části.  

Pivovar v oseckém klášteře

Pondělí, 26 Říjen 2015 by
Osek1

V minulých dnech jsme realizovali zasklení interiérových konstrukcí v prostorách oseckého kláštera. Místní nově vybudovaný pivovar získal v krátkém čase na popularitě a díky novým skleněným stěnám, oddělujícím  technologickou část od prostoru pro návštěvníky, bude možné v tomto příjemném prostředí posedět.   Bezpečnostní vrstvená skla Vitralam 2x4m, extračirá skla, váha každého skla více než 300kg.   Velice složitá montáž

Tagged under: ,

Bytové domy Malešice

Neděle, 28 Červen 2015 by
byty-malesice-1_malesice_viz5big

V pražské lokalitě Malešice finišuje druhá etapa výstavby bytových domů.   Na tomto projektu se podílíme kompletní dodávkou fasádních skel zábradlí a paravánů včetně montáže. V projektu jsou použita bezpečnostní tvrzená vrstvená skla s barevným potiskem.                              

Tagged under: ,

Enterprise Praha Pankrác

Čtvrtek, 23 Duben 2015 by
PankracN

V tomto měsíci jsme začali realizovat dílčí dodávku na stavbu administrativní budovy ENTERPRISE PRAHA PANKRÁC. Na horních terasách vytvoříme skleněné zábradlí, kde použijeme bezpečnostní vrstvené sklo Vitralam ze dvou tepelně tvrzených skel a bodové kotvení nerezovými úchyty. Dokončení je v červnu 2015.  

Tagged under:
TOP